Untitled

Latest Past Events

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: Kvartalinės renovacijos iššūkiai ir galimybės Lietuvoje (II dalis)

      Dirbtuves moderuos Lietuvos Architektų sąjungos pirmininkė Rūta Leitanaitė kartu su urbaniste Giedre Ratkute Skačkauskiene. Holistinė kvartalinė dauvgiabučių (statytų XX a. antroje pusėje) renovacija turi apimti ne tik energetinį efektyvumą. Planuojant viso kvartalo renovaciją, galima užtikrinti architektūrinio įvaizdžio bendrumą, urbanistinės struktūros logiką, vientisumą ir funkcionalumą. Praplėtus renovacijos ribas nuo sienų paviršiaus ir inžinerinių… Continue reading KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: Kvartalinės renovacijos iššūkiai ir galimybės Lietuvoje (II dalis)

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: Tvaraus dizaino sprendimai viešajame sektoriuje (II dalis)

Dirbtuves modernuos Ieva Ščervianinaitė ir Jonas Liugaila Lietuvos viešasis sektorius yra ne tik didelis produktų, paslaugų ir darbų vartotojas (viešųjų pirkimų praėjusių metų vertė – 5,56 mlrd. eurų), bet ir potencionalus tendencijų diegėjas, nes šio sektoriaus galutinio rezultato vartotojai yra visa visuomenė. Deja, tik nedidelė šių pirkimų dalis paiso aplinkos apsaugos kriterijus. Žaliųjų pirkimų 2019-aisiais… Continue reading KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: Tvaraus dizaino sprendimai viešajame sektoriuje (II dalis)

KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: Kvartalinės renovacijos iššūkiai ir galimybės Lietuvoje (I dalis)

      Dirbtuves moderuos Lietuvos Architektų sąjungos pirmininkė Rūta Leitanaitė kartu su urbaniste Giedre Ratkute Skačkauskiene. Holistinė kvartalinė dauvgiabučių (statytų XX a. antroje pusėje) renovacija turi apimti ne tik energetinį efektyvumą. Planuojant viso kvartalo renovaciją, galima užtikrinti architektūrinio įvaizdžio bendrumą, urbanistinės struktūros logiką, vientisumą ir funkcionalumą. Praplėtus renovacijos ribas nuo sienų paviršiaus ir inžinerinių… Continue reading KŪRYBINĖS DIRBTUVĖS: Kvartalinės renovacijos iššūkiai ir galimybės Lietuvoje (I dalis)